Selma ÖZSABUNCU

Planlarımızı uzun vadeli yapıyoruz ve yarattığımız değerlerin farkındayız. Mutlu ve sağlıklı bir hayat sürmenizi diler, sevgi saygılarımı sunarım.

HAKKIMIZDA

 

 

Şen Ortaklar Cam, cam sektöründeki 10 yılı aşkın tecrübesi, bilgi ve birikimi ile her sektörden hitap ettiği müşterilerine kaliteli, hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet vermektedir.

Sektördeki bilgi ve tecrübesi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz olarak belirleyen Sen Ortaklar Cam, müşterilerine cam ve PVC tedarikçisi olmanın yanında bir çözüm ortağı olarak da yaklaşmaktadır.

BİLGİ
DENEYİM
BİRİKİM

Cam ve PVC sektörüne uzun yıllar hizmet vermiş insan kaynağı ve günümüz teknolojisinin gerekliliklerini sonuna kadar getirebilen teknolojik alt yapısı ile sektörde bir adım öne çıkmakta, müşterilerine en hızlı ve güvenilir hizmeti en optimal maliyetlerle verebilmektedir. Şen Ortaklar Cam’ ın temel önceliği müşteri memnuniyeti yaratmak ve yarattığı bu memnuniyeti kalıcı olarak geleceğe daha da arttırarak taşımaktır.

Değişik sektörlerden hem yurt içindeki hem de yurt dışındaki müşterilerine cam ve PVC tedariği sağlayan Sen Ortaklar Cam başlıca Afrika, Avrupa ve Güney Amerika ile iş hacmine sahip olup, yurt içinde de farklı sektörlerden birçok firmaya hizmet vermektedir