Isıcam

Isıcam, Şişecam düzcam tarafından düzenli bir şekilde denetimi sağlanan ve ısıcam üreticileri tarafından ortaya konulan çift camın markasıdır.

Neden ısıcam ? diye soracak olursak, günümüz koşullarında tüketimin önüne geçebilmek adına ve ekonomik tasarruf elde edebilmek için ısıcam sistemleri tercih edilmektedir.

Sizlere sunmuş olduğumuz ısıcam sistemlerinin performansı, neden ısıcam? tercih edilmelidir, sorusunun cevabı olabilmektedir.

Isıcamlar, iki ya da daha çok sayıdaki cam plakaların hava veya gazları bünyesinde barındırarak oluşturulup fabrika ortamında meydana getirilmesidir.Üretim, modern şartlarda sürekli ilerleme sağlayan teknoloji ile eş zamanlı olarak sağlanmaktadır. Neden ısıcam? denildiğinde bilinmelidir ki ısıcam, cam ve yan ürünlerinin uygun kalitede ve ölçüde oluşturularak meydana getirilen ürünler olmaktadır.

Neden ısıcam? ısıcam sistemleri, her yaşam alanına uygun şekilde üretilerek, yaşam kalitesine uygunluğu test edilerek kullanıma sunulmaktadır. Üretilen ısıcamlar, şişecam firmasının üretici yetkilileri tarafından herhangi bir sorun oluşmaması için ürünlerin 10 yıl garantiye tabii tutulması ilkesiyle meydana getirilmektedir..

Bununla birlikte kontrollü bir yöntem izlenmiş olması, yaşam alanınızda güvenli tasarruflar sağlayabileceğini sizlere sunmaktadır.

Isıcamda Kullanılan Camların Nitelikleri

  • Emniyet veya güvenlik
  • Güneş kontrolü
  • Isı yalıtımı
  • Gürültü Kontrolü

Isıcamlar, bu ihtiyaçlardan birini veya hepsini üç farklı serisinde bulundurmaktadır. Isıcamda kullanılan camların nitelikleri, tasarruf sağlama da belirleyici ve güvenilir standartlara sahip olduğundan, neden ısıcam? düşüncelerine alternatif cevap olabilmektedir. Gelin Isıcam serisini sunarak sizlere bunu ifade edelim.

Isıcam Serisi

C Serisi

C serisi, standart düzeyde ısıcam sistemleri etkisini ortaya koyan ve tasarruf sağlayan klasik serisi olmaktadır.

S Serisi

Sıradan camlara göre s serisi, kışın %50 ısı kaybını azaltarak, tasarruf sağlamada etkili olan nitelikli kontrollü kaplaması olan serinin devamı olmaktadır.

Yüksek niteliği ile masraflarınızın azalması ve tasarrufunuzun dostu olmaktadır.

K Serisi

Yüksek nitelikli ve güneş kontrolünü sağlayan k serisi, kaplamayla oluşturulmuş, şişecam ürünüdür. Diğer serilerinde olduğu gibi, ısıcamın temel argümanı şişecam ürünü olmasıdır.

Standart çift camlara göre, kışın ısı kaybını %50 azaltır ve ayrıca diğerlerinden ön plana çıkmasını sağlayan belirleyici özelliği güneş ısısından korumasıdır. %40 oranında kullanıldığı yaşam alanında yaz aylarında güneş ısısını azaltmaktadır. Güneş ısısını azaltıp sizleri korumasıyla, klima kullanımında tasarrufa gitmenizde alternatif olmaktadır. K serisi ısıcamları, yaz aylarında tasarrufunuzu iki katına çıkartmış olmaktadır.

Haydi sizde ısıcam serisinden birini edinebilirsiniz. Masraflarınızı azaltın ve tasarruf etmeye başlayın.

Hep aramış olduğunuz, doğanın hissiyatını, huzurunu ısıcam sistemlerini evlerinize taşıyarak konforunuzu sağlayabilirsiniz. Tercihleriniz yaşam kalitenizi belirleyecektir.

Yaşam alanlarınızda, mutluluğu ve konforu ısıcam yalıtımlarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Göremediğimiz hava moleküllerini içinde barındıran ısıcam sistemleri, kusursuz bir hâle dönüşen bütünlükleri artan yaşam kalitesinin konfor dizaynı olabilmektedir. İdeal havayı ve rahatlığı evlerinizde muhafaza edebilmek ısıcam yalıtımlarının püf noktasıdır. Unutmayın, yaşamak sizin elinizde, ısıcam sistemlerini hayatınıza katabilirsiniz.